KONST / Litografier / Färgserigrafi 13442221
nr 1344 2221
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 59/75, daterad 1976, oramat löst blad. Bladets mått: 71x56 cm. Bladets mått: 106x79 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:29:36
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe